Strona główna

Podsumowanie roku pracy prokuratur z terenu Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu

Powrót do listy

wtorek, 7 marca 2017

3 marca 2017 r. w Prokuraturze Regionalnej we Wrocławiu odbyła się narada, w której uczestniczyli Zastępca Prokuratora Krajowego – Agata Gałuszka – Górska i Dyrektor Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji – Mieczysław Śledź, a także Prokurator Regionalny we Wrocławiu – Piotr Kowalczyk, jego zastępcy i naczelnicy wydziałów. 

W spotkaniu uczestniczyli również prokuratorzy okręgowi z terenu podległego Prokuratowi Regionalnemu we Wrocławiu i ich zastępcy oraz naczelnicy wydziałów z prokuratur okręgowych.

Na spotkaniu tym podsumowano wyniki pracy Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu oraz podległych jednostek organizacyjnych za rok 2016. Omówiono też szeroko rozumiane zagadnienia organizacyjne, kwestie związane z wprowadzeniem systemów informatycznych, a także zagadnienia związane z prowadzeniem śledztw, w tym zwłaszcza poważnych spraw o charakterze gospodarczym i finansowym.

Naradzie przewodniczył Prokurator Regionalny we Wrocławiu – Piotr Kowalczyk, który, na ręce prokuratorów okręgowych, złożył podziękowania wszystkim prokuratorom wykonującym obowiązki w 2016 r. w jednostkach prokuratury na terenie działania Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu.

Prokuratorzy okręgowi przedstawili kierowane przez siebie jednostki okręgowe, a następnie odnieśli się do specyfiki pracy każdej z nich, w tym sytuacji kadrowej, po czym w większości omówili najważniejsze przesłanki wpływające na wyniki pracy jednostek osiągnięte w 2016 roku.

 

Dział Prasowy

Prokuratura Krajowa