Strona główna

Oświadczenia majątkowe

wtorek, 28 lutego 2017

Oświadczenia majątkowe prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Gliwicach i jednostek podległych złożone w 2017 roku w alfabetycznej kolejności

  1. ADAMCZYK ŁUKASZ                                                   
  2. ADAMIOK MARIUSZ                                                     
  3. ARABSKA ANNA                                                           
  4. BANACH JANUSZ                                                          
  5. BARTKOWIAK MARIA                                                 
  6. BĄK MARCIN                                                                  
  7. BĄK MICHAŁ                                                                
  8. BĄK MICHAŁ - powołanie
  9. BEZUCH ADAM                                                              
  10. BOCHENEK ANNA                                                         
  11. BRAZIEWICZ WOJCIECH                                             
  12. BUGAŁA JOLANTA                                                        
  13. BUKOWSKA AGNIESZKA                                            
  14. BULA ARTUR                                                                  
  15. CEBULA-WÓJCIK KATARZYNA                                
  16. CICHOŃSKA-ODROBINA GABRIELA                       
  17. CISOWSKA AGNIESZKA                                              
  18. CZAPCZYŃSKI WOJCIECH                                          
  19. CZARNECKI ADAM                                                       
  20. DARMOCHWAL MARCIN                                            
  21. DOLIBÓG LIDIA                                                             
  22. DOŁHASZ AGATA                                                          
  23. DORCZAK JAROSŁAW                                                 
  24. DREWNIOK BARBARA                                                 
  25. DRZAZGA ANNA                                                           
  26. DULBA MARIUSZ                                                          
  27. DUTKOWSKI MAREK                                                    
  28. FELSZTYŃSKI MARCIN                                                
  29. FIGURA RAFAŁ                                                              
  30. FILIPOWICZ RYSZARD                                                
  31. FORMIŃSKA AGNIESZKA                                           
  32. GARBALA KRZYSZTOF                                                
  33. GĄSIOR-JELONEK IZABELA                                       
  34. GIEREK MACIEJ                                                             
  35. GOLEŚNY AGNIESZKA                                                
  36. GÓRECKI JAN                                                                 
  37. GÓRNY MONIKA                                                           
  38. GÓRSKA AGATA                                                            
  39. GÓRSKA KATARZYNA                                                 
  40. GROTT EWA                                                                     
  41. GRUD KRZYSZTOF                                                        
  42. GRUSZKOWSKI JĘDRZEJ                                             
  43. GRZENIA URSZULA                                                      
  44. GRZESICZEK ADAM                                                     
  45. GRZESIK TOMASZ                                                         
  46. HAŁABUZA-KALETA KATARZYNA                         
  47. HETMAŃCZYK ANNA                                                   
  48. HOME-BOROWICZ MAŁGORZATA                           
  49. HONYSZ ARKADIUSZ                                                  
  50. HRACIUK-TOMECKA EDYTA                                     
  51. HURAS BEATA                                                                
  52. HYNEK KRZYSZTOF                                                     
  53. JANIEC WITOLD                                                             
  54. JANUS DAGMARA                                                         
  55. JOŃCZYK LESŁAW                                                        
  56. JUŚKIEWICZ ANNA                                                       
  57. KAKALA KARINA                                                         
  58. KASIECZKO MAREK                                                     
  59. KISIEL GRZEGORZ                                                        
  60. KLEKOTKA MARIUSZ                                                  
  61. KLUCZYK MIECZYSŁAW                                            
  62. KŁAPCIŃSKI WOJCIECH                                              
  63. KOBA ANNA                                                                   
  64. KONICZ SABINA                                                            
  65. KOSIŃSKA JOANNA                                                      
  66. KOWALCZYK AGNIESZKA                                         
  67. KOWALCZYK DARIUSZ                                               
  68. KOWALSKI BARTŁOMIEJ                                            
  69. KOZAKIEWICZ DANUTA                                             
  70. KOZIOŁ BOLESŁAW                                                     
  71. KRÓL DOMINIKA                                                          
  72. KUBNICA MONIKA                                                       
  73. KUCHTA MIROSŁAW
  74. KULA PRZEMYSŁAW
  75. KUŻDŻAŁ WIESŁAW                                                    
  76. KWAPIŃSKI ARKADIUSZ                                            
  77. KWAŚNY PAWEŁ                                                           
  78. LATKA ADAM                                                                 
  79. LAUFER JERZY 
  80. LEW MONIKA                                                             
  81. LEWANDOWSKA-KULISZ ALEKSANDRA              
  82. LEWANDOWSKA-SMERD MAGDALENA                 
  83. ŁAPIŃSKA ANNA                                                           
  84. ŁAZARCZYK RAFAŁ                                                     
  85. MACHULIK PIOTR                                                         
  86. MALCHAREK JOANNA                                                 
  87. MANDZIJ JOLANTA                                                     
  88. MANDZIJ JOLANTA - stan spoczynku
  89. MARCHEWKA KRYSTYNA                                          
  90. MARCIŃCZYK AGNIESZKA                                        
  91. MAREK KRZYSZTOF                                                     
  92. MASŁOWSKI MARCIN                                                  
  93. MAZUR-ŻWAKA ALEKSANDRA                                
  94. MICHAŁEK-ZAMŁYŃSKA PATRYCJA                      
  95. MILEWSKA MAŁGORZATA                                         
  96. MITRENGA FRANCISZEK                                            
  97. MIZERA MARIA                                                              
  98. MOCEK BARBARA                                                        
  99. MOŚCIŃSKI ADAM                                                        
  100. MURZYN ANNA
  101. MUSZYŃSKA-POTACZEK MARTA
  102. NAWRAT LIDIA                                                              
  103. NOGŁY KRYSTIAN                                                        
  104. NOWAK WALDEMAR                                                   
  105. NOWICKA AGNIESZKA                                               
  106. OCIEPKA ŁABUZ KATARZYNA                                 
  107. OSTROWSKA WANDA                                                  
  108. PACEK-PIELKA KATARZYNA                                    
  109. PAKUŁA JOANNA                                                          
  110. PAŃCZYK JACEK                                                           
  111. PAŃCZYK-WUJEC BEATA                                           
  112. PAWELA-SZENDZIELORZ MALWINA                      
  113. PAWULA-WITULSKA AGATA                                     
  114. PIASECKI DARIUSZ                                                      
  115. PIEC WOJCIECH                                                             
  116. PIEJKO ADRIAN                                                             
  117. PIEKARSKI TOMASZ                                                     
  118. PINECKA MARLENA                                                     
  119. PIRCH-MIROCHA IZABELA                                        
  120. POPŁAWSKI GRZEGORZ                                              
  121. POSTUŁA-ADAMOWICZ ANNA                                  
  122. PREIDL KATARZYNA                                                   
  123. ROGOZIŃSKI KAMIL 
  124. RUDNICKA AGNIESZKA                                                   
  125. RYŚ MAREK                                                                    
  126. RZESZOWSKI JACEK                                                    
  127. RZESZUT-SIEŃKOWSKA JUSTYNA                           
  128. SALAMON BEATA                                                         
  129. SCHWARZ-RASIŃSKA AGNIESZKA                         
  130. SIEŃKOWSKI ALEKSANDER                                      
  131. SIKORA MICHAŁ                                                           
  132. SIKORA PAWEŁ                                                              
  133. SKIBA KRZYSZTOF                                                       
  134. SKOCZYŃSKA ALINA                                                  
  135. SŁAWIK JACEK                                                              
  136. SŁOTWIŃSKA ALEKSANDRA                                     
  137. SMORCZEWSKA JOANNA                                           
  138. SMUŻYŃSKA JUSTYNA                                                
  139. SMYK ROBERT                                                               
  140. SOBIERAJ AGNIESZKA                                                
  141. SOBIERAJ MARIUSZ                                                     
  142. SOBIK GRZEGORZ                                                         
  143. SOCHACKI JANUSZ                                                       
  144. SOLA SŁAWOMIR                                                          
  145. SOSNOWSKA BOŻENA                                               
  146. SOSNOWSKA BOŻENA - stan spoczynku
  147. SPRUŚ KARINA                                                              
  148. STASIŃSKA JUSTYNA                                                   
  149. STOJAŁOWSKI MACIEJ                                                
  150. SZALA-KRÓLIKOWSKA MAŁGORZATA                 
  151. SZEWC ADAM                                                                 
  152. SZLĘK MACIEJ                                                                
  153. SZLOSAR EWA                                                                
  154. SZLOSAR-MELLER JOANNA                                       
  155. SZOŁTYSEK RENATA                                                   
  156. SZOŁTYSIK KATARZYNA                                           
  157. SZWEJ ALICJA                                                                
  158. SZYMAŃSKA MAGDALENA                                       
  159. SZYMOCHA-ŻAK ANNA                                              
  160. ŚLUSARCZYK ANNA                                                    
  161. ŚWIĄTKOWSKA-STEC EWA                                        
  162. ŚWIDEREK SŁAWOMIR                                                
  163. ŚWIECZAK MAREK                                                       
  164. ŚWIERDZA STANISŁAW
  165. ŚWIERDZA STANISŁAW - stan spoczynku  
  166. ŚWIERK DAGMARA                                                      
  167. ŚWIĘDRYCH MACIEJ                                                    
  168. TARASIUK SEBASTIAN                                                
  169. TARTANUS ALEKSANDRA                                          
  170. TOMAKA PAWEŁ                                                           
  171. TONASKO BEATA                                                          
  172. TONASKO DARIUSZ                                                      
  173. TOPA ILONA                                                                    
  174. TRELENBERG JACEK                                                    
  175. TYRPIEŃ AGNIESZKA                                                  
  176. URBAŃCZYK BEATA                                                    
  177. URBAŃCZYK LESZEK                                                  
  178. WARSZAWSKI JAROSŁAW                                          
  179. WASIELKE-PODLESZAŃSKA MAŁGORZATA        
  180. WIECZOREK ANNA                                                       
  181. WIECZOREK ROBERT                                                   
  182. WILMOWICZ BARBARA                                              
  183. WOJTASIK BEATA                                                         
  184. WOŻNICKI TOMASZ
  185. WYKA ANGELIKA                                                   
  186. ZAŁÓG MARCIN                                                             
  187. ZAMORSKI SŁAWOMIR                                               
  188. ZDUNEK PAWEŁ                                                            
  189. ZIELIŃSKI WOJCIECH                                                  
  190. ZIĘBA ANDRZEJ                                                             
  191. ZIĘBIŃSKA ELŻBIETA  
  192. ZIĘBIŃSKA ELŻBIETA - stan spoczynku                                             
  193. ZWIERZYŃSKI PIOTR                                                   
  194. ŻAK ANNA                                                                       
  195. ŻYDEK SŁAWOMIR                                                       
  196. ŻYMEŁKA TADEUSZ

Na podstawie art. 104 par. 7 ustawy - "Prawo o prokuraturze", informacje zawarte w oświadczeniach o stanie majątkowym prokuratorów:

  1. Brózda Iwona
  2. Lebek Grzegorz
  3. Szułczyński Michał
  4. Kozicka Małgorzata
  5. Kocaj Małgorzata
  6. Łęska Katarzyna
  7. Górski Przemysław
  8. Janicki Michał
  9. Lachawiec-Wojtas Edyta
  10. Gluza Beata

objęto ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli "zastrzeżone".

 


Oświadczenia majątkowe prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Gliwicach i jednostek podległych złożone w 2016 roku (stan na 31.12.2015r.) w alfabetycznej kolejności

  1. ADAMIOK MARIUSZ                                                                                     
  2. BANACH JANUSZ                                                                                          
  3. BARTKOWIAK MARIA                                                                                 
  4. BĄK MARCIN                                                                                                  
  5. BEZUCH ADAM                                                                                              
  6. BOCHENEK ANNA                                                                                         
  7. BRAZIEWICZ WOJCIECH                                                                             
  8. BUDZIK KRZYSZTOF                                                                                    
  9. BUGAŁA JOLANTA                                                                                        
  10. BUKOWSKA AGNIESZKA                                                                            
  11. BULA ARTUR                                                                                                  
  12. CEBULA-WÓJCIK KATARZYNA                                                                
  13. CISOWSKA AGNIESZKA                                                                              
  14. CZAPCZYŃSKI WOJCIECH                                                                          
  15. CZARNECKI ADAM                                                                                       
  16. CZERWIK PATRYCJA                                                                                    
  17. DARMOCHWAL MARCIN                                                                            
  18. DOLIBÓG LIDIA                                                                                             
  19. DOŁHASZ AGATA                                                                                          
  20. DORCZAK JAROSŁAW                                                                                 
  21. DREWNIOK BARBARA                                                                                 
  22. DRUPKA KATARZYNA                                                                                 
  23. DRZAZGA ANNA                                                                                           
  24. DUDKOWSKI MAREK                                                                                   
  25. DULBA MARIUSZ                                                                                          
  26. DYDOWICZ IZABELA
  27. DYDOWICZ IZABELA - objęcie/opuszczenie stanowiska
  28. FELSZTYŃSKI MARCIN                                                                                
  29. FIGURA RAFAŁ                                                                                              
  30. FILIPOWICZ RYSZARD
  31. FILIPOWICZ RYSZARD - objęcie/opuszczenie stanowiska
  32. FORMIŃSKA AGNIESZKA                                                                           
  33. GARBALA KRZYSZTOF                                                                                
  34. GĄSIOR-JELONEK IZABELA                                                                       
  35. GOLEŚNY AGNIESZKA                                                                                
  36. GOŁ-ZDZIEBCZOK ANNA 
  37. GOŁ-ZDZIEBCZOK ANNA - objęcie/opuszczenie stanowiska
  38. GÓRECKI JAN                                                                                                 
  39. GÓRKA GRAŻYNA 
  40. GÓRKA GRAŻYNA - objęcie/opuszczenie stanowiska
  41. GÓRSKA AGATA                                                                                            
  42. GÓRSKA KATARZYNA                                                                                 
  43. GROTT EWA                                                                                                     
  44. GRUD KRZYSZTOF                                                                                        
  45. GRZENIA URSZULA                                                                                      
  46. GRZESICZEK ADAM                                                                                     
  47. GRZESIK TOMASZ                                                                                         
  48. HAŁABUZA-KALETA KATARZYNA
  49. HAŁABUZA-KALETA KATARZYNA (uzupełnienie)                                  
  50. HETMAŃCZYK ANNA                                                                                   
  51. HOME-BOROWICZ MAŁGORZATA                                                           
  52. HONYSZ ARKADIUSZ                                                                                  
  53. HRACIUK-TOMECKA EDYTA                                                                     
  54. HURAS BEATA                                                                                                
  55. HYNEK KRZYSZTOF                                                                                     
  56. JANIEC WITOLD                                                                                             
  57. JANUS DAGMARA                                                                                         
  58. JOŃCZYK LESŁAW                                                                                        
  59. KAPTURSKA JOLANTA                                                                                
  60. KASIECZKO MAREK                                                                                     
  61. KASPRZYK DARIUSZ                                                                                   
  62. KISIEL GRZEGORZ                                                                                        
  63. KLEKOTKA MARIUSZ                                                                                  
  64. KLUCZYK MIECZYSŁAW                                                                            
  65. KŁAPCIŃSKI WOJCIECH                                                                              
  66. KOBA ANNA                                                                                                   
  67. KONIECZNY MARIAN
  68. KONIECZNY MARIAN - objęcie/opuszczenie stanowiska
  69. KOSIŃSKA JOANNA                                                                                      
  70. KOWALCZYK AGNIESZKA                                                                         
  71. KOWALCZYK DARIUSZ                                                                               
  72. KOWALSKI BARTŁOMIEJ                                                                            
  73. KOZAKIEWICZ DANUTA                                                                             
  74. KOZICKA MAŁGORZATA                                                                            
  75. KOZIOŁ BOLESŁAW                                                                                     
  76. KRÓL DOMINIKA                                                                                          
  77. KUBICA MONIKA                                                                                          
  78. KUCHTA MIROSŁAW                                                                                    
  79. KUŻDŻAŁ WIESŁAW                                                                                    
  80. KWAPIŃSKI ARKADIUSZ                                                                            
  81. KWAŚNY PAWEŁ                                                                                           
  82. LATKA ADAM                                                                                                 
  83. LAUFER JERZY                                                                                               
  84. LEWANDOWSKA-KULISZ ALEKSANDRA                                              
  85. LEWANDOWSKA-SMERD MAGDALENA                                                 
  86. LONC KRZYSZTOF                                                                                        
  87. ŁAPIŃSKA ANNA                                                                                           
  88. ŁAZARCZYK RAFAŁ                                                                                     
  89. ŁOWICKA ELŻBIETA
  90. ŁOWICKA ELŻBIETA (uzupełnienie)                                                             
  91. MACHULIK PIOTR                                                                                         
  92. MALCHAREK JOANNA                                                                                 
  93. MANDZIJ JOLANTA                                                                                       
  94. MARCIŃCZYK AGNIESZKA 
  95. MARCIŃCZYK AGNIESZKA - objęcie/opuszczenie stanowiska
  96. MAREK KRZYSTOF                                                                                       
  97. MASŁOWSKI MARCIN                                                                                  
  98. MAZUR-ŻWAKA ALEKSANDRA                                                                
  99. MICHAŁEK PATRYCJA                                                                                 
  100. MILEWSKA MAŁGORZATA                                                                         
  101. MITRENGA FRANCISZEK                                                                            
  102. MIZERA MARIA                                                                                              
  103. MOCEK BARBARA 
  104. MOCEK BARBARA (korekta)
  105. MOŚCIŃSKI ADAM                                                                                        
  106. MURZYN ANNA                                                                                             
  107. NAWRAT LIDIA                                                                                              
  108. NIEWIAROWSKA AGNIESZKA                                                                  
  109. NOGŁY KRYSTIAN                                                                                        
  110. NOWAK WALDEMAR                                                                                   
  111. NOWICKA AGNIESZKA                                                                               
  112. OCIEPKA-ŁABUZ KATARZYNA                                                                 
  113. OSTROWSKA WANDA                                                                                  
  114. PACEK-PIELKA KATARZYNA                                                                    
  115. PAKUŁA JOANNA                                                                                          
  116. PAŃCZYK JACEK                                                                                           
  117. PAWELA-SZENDZIELORZ MALWINA                                                      
  118. PAWULA-WITULSKA AGATA                                                                     
  119. PIASECKI DARIUSZ                                                                                      
  120. PIEC WOJCIECH                                                                                             
  121. PIEJKO ADRIAN                                                                                             
  122. PIEKARSKI TOMASZ                                                                                     
  123. PIETRECZEK TOMASZ                                                                                  
  124. PINECKA MARLENA                                                                                     
  125. PIRCH-MIROCHA IZABELA                                                                        
  126. POŁAP MIROSŁAW                                                                                        
  127. POPŁAWSKI GRZEGORZ                                                                              
  128. POSTUŁA ANNA                                                                                             
  129. PREIDL KATARZYNA                                                                                   
  130. PSZONIAK ALDONA
  131. PSZONIAK ALDONA - objęcie/opuszczenie stanowiska
  132. ROGOZIŃSKI KAMIL                                                                                    
  133. RYŚ MAREK                                                                                                    
  134. RZESZOWSKI JACEK                                                                                    
  135. RZESZUT-SIEŃKOWSKA JUSTYNA                                                           
  136. SCHWARZ-RASIŃSKA AGNIESZKA                                                         
  137. SIEŃKOWSKI ALEKSANDER                                                                      
  138. SIKORA MICHAŁ                                                                                           
  139. SIKORA PAWEŁ                                                                                              
  140. SKIBA KRZYSZTOF                                                                                       
  141. SKOCZYŃSKA ALINA                                                                                  
  142. SŁAWIK JACEK                                                                                              
  143. SŁOTWIŃSKA ALEKSANDRA                                                                     
  144. SMAGA JANUSZ 
  145. SMAGA JANUSZ - objęcie/opuszczenie stanowiska
  146. SMORCZEWSKA JOANNA                                                                           
  147. SMUŻYŃSKA JUSTYNA                                                                                
  148. SMYK ROBERT                                                                                               
  149. SOBIERAJ AGNIESZKA                                                                                
  150. SOBIERAJ MARIUSZ                                                                                     
  151. SOBIK GRZEGORZ                                                                                         
  152. SOCHACKI JANUSZ                                                                                       
  153. SOLA SŁAWOMIR                                                                                          
  154. SOSNOWSKA BOŻENA                                                                                 
  155. SPRUŚ KARINA                                                                                              
  156. STASIŃSKA JUSTYNA                                                                                   
  157. STEGLIŃSKA URSZULA
  158. STEGLIŃSKA URSZULA - objęcie/opuszczenie stanowiska
  159. STOJAŁOWSKI MACIEJ                                                                                
  160. SZALA-KRÓLIKOWSKA MAŁGORZATA                                                 
  161. SZEWC ADAM                                                                                                 
  162. SZLĘK MACIEJ                                                                                                
  163. SZLOSAR EWA                                                                                                
  164. SZLOSAR-MELLER JOANNA                                                                       
  165. SZOŁTYSEK RENATA                                                                                   
  166. SZOŁTYSIK KATARZYNA                                                                           
  167. SZWEJ ALICJA                                                                                                
  168. SZYMAŃSKA MAGDALENA                                                                       
  169. SZYMOCHA-ŻAK ANNA
  170. SZYMOCHA-ŻAK ANNA (uzupełnienie)                                                       
  171. ŚLUSARCZYK ANNA                                                                                    
  172. ŚWIĄTKOWSKA-STEC EWA                                                                        
  173. ŚWIDEREK SŁAWOMIR                                                                                
  174. ŚWIECZAK MAREK                                                                                       
  175. ŚWIERDZA STANISŁAW                                                                              
  176. ŚWIERK DAGMARA                                                                                      
  177. ŚWIĘDRYCH MACIEJ                                                                                    
  178. TARASIUK SEBASTIAN                                                                                
  179. TARTANUS ALEKSANDRA                                                                          
  180. TOMAKA PAWEŁ                                                                                           
  181. TONASKO BEATA                                                                                          
  182. TONASKO DARIUSZ                                                                                      
  183. TOPA ILONA
  184. TOPA ILONA (uzupełnienie)                                                                            
  185. TRELA DAMIAN                                                                                             
  186. TRELENBERG JACEK                                                                                    
  187. TYRPIEŃ AGNIESZKA                                                                                  
  188. URBAŃCZYK BEATA                                                                                    
  189. URBAŃCZYK LESZEK                                                                                  
  190. WARSZAWSKI JAROSŁAW                                                                          
  191. WASIELKE-PODLESZAŃSKA MAŁGORZATA                                        
  192. WIECZOREK ANNA                                                                                       
  193. WIECZOREK ROBERT                                                                                   
  194. WILMOWICZ BARBARA                                                                              
  195. WOJTASIK BEATA                                                                                         
  196. WOŹNICKI TOMASZ                                                                                      
  197. ZAŁÓG MARCIN                                                                                             
  198. ZAMORSKI SŁAWOMIR                                                                               
  199. ZDUNEK PAWEŁ                                                                                            
  200. ZIELIŃSKI WOJCIECH                                                                                  
  201. ZIĘBA ANDRZEJ                                                                                             
  202. ZIĘBIŃSKA ELŻBIETA                                                                                  
  203. ZOK KAROL                                                                                                    
  204. ZWIERZYŃSKI PIOTR                                                                                   
  205. ŻAK ANNA                                                                                                       
  206. ŻAK STANISŁAW 
  207. ŻAK STANISŁAW - objęcie/opuszczenie stanowiska
  208. ŻYMEŁKA TADEUSZ                                                                                     

Na podstawie art. 104 par. 7 ustawy - "Prawo o prokuraturze", informacje zawarte w oświadczeniach o stanie majątkowym prokuratorów:

  1. Arabska  Anna
  2. Brózda Iwona
  3. Gluza  Beata                    
  4. Górny Monika
  5. Górski Przemysław
  6. Janicki Michał
  7. Kakala Karina
  8. Kocaj Małgorzata
  9. Lachawiec - Wojtas  Edyta
  10. Lebek  Grzegorz
  11. Łęska Katarzyna
  12. Maniara Bartłomiej
  13. Marchewka Krystyna
  14. Salamon Beata
  15. Szułczyński  Michal
  16. Szuba Katarzyna

objęto ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli "zastrzeżone".