czwartek, 24 czerwca 2010

Komunikat

Komunikat

Prokuratura Generalna informuje, że wczoraj, 23 czerwca 2010 r. w siedzibie Agory S.A. w Warszawie rozstrzygnięta została II edycja konkursu "Strona Internetowa Bez Barier 2010". Ogromnie miło nam poinformować, że ten prestiżowy konkurs w kategorii serwisy administracji publicznej po raz drugi z kolei wygrała strona internetowa Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. W pierwszej dziesiątce tegorocznego konkursu znalazła się również strona internetowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Prokuratura Generalna informuje, że wczoraj, 23 czerwca 2010 r. w siedzibie Agory S.A. w Warszawie rozstrzygnięta została II edycja konkursuStrona Internetowa Bez Barier 2010„. Ogromnie miło nam poinformować, że ten prestiżowy konkurs w kategorii serwisy administracji publicznej po raz drugi z kolei wygrała strona internetowa Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. W pierwszej dziesiątce tegorocznego konkursu znalazła się również strona internetowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Warto dodać, że w pierwszej dziesiątce tegorocznego konkursu znalazły się serwisy takich instytucji, jak: Prezydent RP i Zamek Królewski w Warszawie.

Patronat honorowy nad konkursem objęli m.in. Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Gospodarki, a także Polski Związek Niewidomych, Polski Związek Głuchych i Amnesty International. Patronat medialny sprawowała Telewizja Polska S.A. oraz media Agory SA.

Zwycięzcy i uczestnikom konkursu gratulujemy.

Rzecznik Prasowy

Prokuratury Generalnej

Mateusz Martyniuk

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Administrator
Informację udostępnił: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2010-06-24
Data udostępnienia informacji: 2010-06-24
Liczba odsłon: 1 196