wtorek, 21 maja 2019

Nowy numer Prokuratury i Prawo

Nowy numer Prokuratury i Prawo

Dostępny jest już najnowszy numer miesięcznika „Prokuratura i Prawo”.

Polecamy lekturę wszystkich artykułów, glos, recenzji  innych materiałów, a w szczególności artykuł autorstwa Dariusza Furdzika – prokuratora Prokuratury Okręgowej w Krakowie delegowanego do Prokuratury Krajowej pt. „Analiza kar i środków karnych w ustawie z dnia 28 października 2002 roku o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary na tle prawnoporównawczym” oraz artykuł Grzegorza Jędrzejewskiego – Prokuratora Rejonowego w Sierpcu pt. „Regulacje intertemporalne w zakresie skuteczności czynności procesowych o znaczeniu dowodowym”.

„Prokuratura i Prawo” jest czasopismem, na łamach którego publikowane są materiały o tematyce prawnej, w szczególności z zakresu prawa karnego i kryminologii, służące poszerzaniu wiedzy prokuratorów i pracowników prokuratury, a także przedstawicieli innych zawodów prawniczych oraz kształtowaniu właściwej praktyki stosowania prawa.

W zakładce „Prokuratura i Prawo” zamieszczono informacje dla autorów i czytelników czasopisma oraz pełne teksty miesięcznika.

Redakcja zaprasza do lektury czasopisma oraz do publikowania na jego łamach własnych opracowań.

Dział Prasowy
Prokuratura Krajowa

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Kamila Jarosławska
Informację udostępnił: Kamila Jarosławska
Data wytworzenia informacji: 2019-05-21
Data udostępnienia informacji: 2019-05-20
Liczba odsłon: 1 106