środa, 31 lipca 2019

Nowy numer Prokuratury i Prawo

Nowy numer Prokuratury i Prawo

Dostępny jest już najnowszy numer miesięcznika „Prokuratura i Prawo”.

Polecamy lekturę wszystkich artykułów, glos, recenzji,  innych materiałów, a w szczególności artykuł autorstwa dr Martyny Pieszczek prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście – Północ delegowanego do Prokuratury Krajowej, Pawła Dębińskiego radcy prawnego, doktoranta Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego pt. „Skutki procesowe dowodu uzyskanego w wyniku przekroczenia właściwości rzeczowej przez CBA”, artykuł Wojciecha Wassermanna prokuratora Prokuratury Okręgowej w Krakowie pt. „Likwidacja niepodjętych depozytów w postępowaniu przygotowawczym” jak również artykuł Ireneusza Kunerta prokuratora Prokuratury Regionalnej w Katowicach pt. „Błąd organizacyjny w działaniach służby zdrowia jako przedmiot spraw o tzw. błędy medyczne z perspektywy praktyki prokuratorskiej”.

„Prokuratura i Prawo” jest czasopismem, na łamach którego publikowane są materiały o tematyce prawnej, w szczególności z zakresu prawa karnego i kryminologii, służące poszerzaniu wiedzy prokuratorów i pracowników prokuratury, a także przedstawicieli innych zawodów prawniczych oraz kształtowaniu właściwej praktyki stosowania prawa.

W zakładce „Prokuratura i Prawo” zamieszczono informacje dla autorów i czytelników czasopisma oraz pełne teksty miesięcznika.

Redakcja zaprasza do lektury czasopisma oraz do publikowania na jego łamach własnych opracowań.

Dział Prasowy
Prokuratura Krajowa

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Kamila Jarosławska
Informację udostępnił: Kamila Jarosławska
Data wytworzenia informacji: 2019-07-31
Data udostępnienia informacji: 2019-07-31
Liczba odsłon: 896