piątek, 11 grudnia 2020

Uroczystość zakończenia VII rocznika aplikacji prokuratorskiej

Uroczystość zakończenia VII rocznika aplikacji prokuratorskiej

W dniu 17 grudnia 2020 roku w Krakowie, w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury odbyła się uroczystość zakończenia VIII rocznika aplikacji prokuratorskiej przez 86 aplikantów.

W uroczystości wziął udział Zastępca Prokuratora Generalnego do Spraw Wojskowych Pan Przemysław Funiok, a także Dyrektor Biura Prokuratora Krajowego Pan Adam Zbieranek oraz przedstawiciele prokuratur regionalnych i okręgowych.

Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Pan Dariusz Pawłyszcze otwierając uroczystość, pogratulował wszystkim absolwentom bardzo dobrych wyników z egzaminu i życzył powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Zastępca Prokuratora Generalnego do Spraw Wojskowych Pan Przemysław Funiok w swoim wystąpieniu zaznaczył, iż przed absolwentami otwiera się zaszczytna, ale i wymagająca droga służby dla Rzeczypospolitej Polskiej. Podkreślił konieczność profesjonalnego, rzetelnego i uczciwego pełnienia służby przez prokuratorów, a także ich pełnego zaangażowania się w pracę.

Aplikantom wręczono dyplomy ukończenia VIII rocznika aplikacji prokuratorskiej. Tym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki z przebiegu aplikacji oraz z egzaminu prokuratorskiego Zastępca Prokuratora Generalnego do Spraw Wojskowych Pan Przemysław Funiok wręczył listy gratulacyjne oraz nagrody.

Dział Prasowy

Prokuratura Krajowa

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Krzysztof Niemyjski
Informację udostępnił: Krzysztof Niemyjski
Data wytworzenia informacji: 2020-12-11
Data udostępnienia informacji: 2020-12-18
Liczba odsłon: 250