wtorek, 28 kwietnia 2015

Szkolenia stacjonarne dla użytkowników Systemu Digitalizacji Akt (SDA) w ramach projektu „Wdrożenie oceny okresowej prokuratorów”

Prokuratura Generalna przystąpiła do realizacji szkoleń stacjonarnych dla prokuratorów z zakresu użytkowania Systemu Digitalizacji Akt w ramach projektu pt. „Wdrożenie oceny okresowej prokuratorów”.

Celem szkoleń jest nabycie oraz rozwój kompetencji w zakresie korzystania z systemu digitalizacji akt dlatego uczestnikami szkoleń powinni być prokuratorzy oceniający oraz oceniani z prokuratur okręgowych oraz prokuratur apelacyjnych, którzy będą mogli w praktyce korzystać z systemu.

W szkoleniu nie mogą uczestniczyć prokuratorzy, którzy byli już przeszkoleni z obsługi SDA w ramach Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Szkolenia zaplanowane są na trzy dni i będą miały formę 16 godzinnych zajęć warsztatowych polegających na nabyciu umiejętności przełożenia dotychczasowej praktyki kontrolowania akt w formie papierowej na kontrolowanie akt w formie elektronicznej poprzez moduł zarządzania oraz posługiwaniu się modułem analitycznym poprzez trzy najważniejsze funkcjonalności:

  • zarządzanie folderami oraz ich zawartością;
  • przeglądanie, wyszukiwanie oraz filtrowanie dokumentów zawartych w folderach akt;
  • generowanie pism.

Nabycie powyższych umiejętności posługiwania się systemem SDA pozwoli na bardziej efektywną realizację obowiązków, w tym szybkie odnajdywanie dokumentów, segregowanie i prowadzenie ich analizy.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie przez każdego uczestnika dokumentów rekrutacyjnych (PEFS, deklaracja uczestnictwa w projekcie, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych) oraz przesłanie ich oryginałów przed terminem szkolenia do Prokuratury Generalnej do Departamentu Organizacji Pracy i Wizytacji z dopiskiem „digitalizacja akt”. Szkolenia stacjonarne będą prowadzone w siedzibie Prokuratury Generalnej

Prokuratura Generalna zapewnia uczestnikom szkolenia materiały szkoleniowe, zakwaterowanie w hotelu Reytan w Warszawie mieszczącym się przy ul. T. Reytana 6 oraz wyżywienie (w hotelu: kolacja pierwszego dnia szkolenia, śniadanie i kolacja drugiego dnia oraz śniadanie trzeciego dnia; w siedzibie Prokuratury Generalnej: obiad drugiego i trzeciego dnia szkolenia oraz przerwy kawowe).

Prokuratura Generalna nie pokrywa kosztów dojazdu na szkolenie. Koszty te powinny zostać pokryte przez jednostkę macierzystą.

Załączeniu znajdują się dokumenty rekrutacyjne do pobrania.

Program Operacyjny Kapitał Ludzki - Stopka

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Administrator
Informację udostępnił: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2015-05-13
Data udostępnienia informacji: 2015-04-28
Liczba odsłon: 7 710

Jesteś na archiwalnej stronie pk.gov.pl.
Nowa strona znajduje się pod adresem www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa.
Czas do zmiany strony: 1:00 min.
Anuluj