KOMUNIKAT

(dotyczy udzielania informacji prasowych podczas urlopu wypoczynkowego Rzecznika Prasowego)

 

Niniejszym uprzejmie informuję, iż w okresie czasu od dnia 01 do dnia 31 sierpnia  2019r. będę przebywał na urlopie wypoczynkowym.

W okresie mojego urlopu w sprawach prowadzonych przez prokuratury rejonowe okręgu słupskiego informacji prasowych udzielać będą poszczególni Prokuratorzy Rejonowi albo ich zastępcy, natomiast w sprawach prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Słupsku  tego rodzaju informacji udzielać będzie Pani prokurator Monika Ryszkiewicz  lub osoby wskazane do tego przez Prokuratora Okręgowego w Słupsku.

Z Panią prokurator Moniką Ryszkiewicz  w tym okresie czasu  kontakt będzie można nawiązać pod numerem telefonu  +48 059 84 45 388 oraz  +48 662 005 988.

Kontakt mailowy w okresie urlopu wypoczynkowego Rzecznika Prasowego z osobą wskazaną do udzielania informacji prasowych w sprawach prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Słupsku  będzie można nawiązać jedynie pod adresem e-mail: sekretariat@slupsk.po.gov.pl.

 

Rzecznik Prasowy

Prokuratury Okręgowej w Słupsku

Paweł Wnuk

__________________________________________________________________________________________________

KOMUNIKAT – PO VII WB 262.1.2018

Słupsk, dnia  2 marca 2018 r.

PO VII WB 262.1.2018

KOMUNIKAT

Adresaci : Podmioty gospodarcze zainteresowane świadczeniem usług : holowania
i przechowywania pojazdów zabezpieczonych do prowadzonych postępowań na obszarze działania Prokuratury Okręgowej w Słupsku oraz Prokuratury Rejonowej
w Słupsku, Lęborku, Bytowie, Miastku, Człuchowie, Chojnicach

 

W związku ze zbliżającym się upływem terminów obowiązywania umów dotyczących świadczenia usług : holowania i przechowywania pojazdów zabezpieczonych do prowadzonych postępowań Prokuratura Okręgowa w Słupsku zaprasza zainteresowane podmioty świadczące w/w usługi do składania ofert na świadczenie usług  w terminie do dnia 7 marca 2018 r.

Oferty należy przygotować ściśle według przygotowanego wzoru formularza ofertowego

Oferty należy składać pisemnie do Prokuratury Okręgowej w Słupsku lub skan podpisanej oferty należy przesłać na adres : sekretariat@slupsk.po.gov.pl w w/w terminie.

Wartość rocznego zamówienia nie przekracza kwoty 30.000 Euro i jest prowadzone  na podstawie art.4 pkt.8 Ustawy Prawo zamówień publicznych  ( tekst jedn. Dz.U z 2010 r. Nr 113 poz. 759 z późn. zm.)


KOMUNIKAT – PO VII WB 262.1.2018  – dokument PDF

Wzór formularza ofertowego   – dokument PDF

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Wojciech Rakowski
Informację udostępnił: Marek Owczarek
Data wytworzenia informacji: 2017-12-29
Data udostępnienia informacji: 2011-11-29
Liczba odsłon: 3 889