add_filter('xmlrpc_enabled', '__return_false'); Oświadczenia Prokuratorów o przynależności do stowarzyszeń – Prokuratura Krajowa
wtorek, 14 kwietnia 2020

Oświadczenia Prokuratorów o przynależności do stowarzyszeń

Prokuratura Okręgowa

  1. Skrzypek Iwona
  2. Małuch Tomasz

Wydział I Śledczy

  1. Binkiewicz Michał
  2. Cyprys-Gaudyn Marcin
  3. Duda Aleksander
  4. Jarzyna Krzysztof
  5. Kowal-Sputo Marzena
  6. Książek-Nowicka Beata
  7. Łata Monika
  8. Łączny Mariusz
  9. Łubniewski Waldemar
  10. Nagrodzki Rafał
  11. Ott Artur
  12. Rohm Sebastian
  13. Stokowacki Paweł
  14. Tokarski Jacek

Wydział II ds. Przestępczości Gospodarczej

  1. Aleksandra Antoniak-Drożdż
  2. Bedrijczuk Grzegorz
  3. Cema Jakub
  4. Dunaj Jarosław
  5. Grzesiak Justyna
  6. Juszczak Ewelina
  7. Kasprzyk Dariusz
  8. Majcherczyk-Kurasz Sylwia
  9. Michalski Marcin
  10. Micyk-Walusiak Karolina
  11. Nowak Dorota
  12. Skibiński Adam
  13. Skorek Sergiusz
  14. Skrzynecki Piotr
  15. Skuza Lech
  16. Słama Anna
  17. Sobala Sebastian
  18. Szczepanik Jolanta
  19. Warzecha Dariusz
  20. Wójcik Radosław
  21. Wszelaki Piotr
  22. Zawadzka Sylwia
  23. Zięba Zbigniew
  24. Ziobro Michał

Wydział III ds. Przestępczości Gospodarczej

  1. Chromik Zbigniew
  2. Cicha Elżbieta
  3. Ciepiela-Czapla Beata
  4. Cockiewicz Bożena
  5. Górecka Maria
  6. Grójec-Błach Larysa
  7. Jagieło-Foremny Kornelia
  8. Knapik Iwona
  9. Kozłowski Arkadiusz
  10. Kuch Przemysław
  11. Matusewicz Iwona
  12. Miszuda Mirosław
  13. Musiał Mariola
  14. Piotrowski Adam
  15. Samczyńska-Rogowska Grażyna
  16. Słuszniak Agata
  17. Smolska Barbara
  18. Szubert Anna

Wydział V Organizacyjny

  1. Dudziak Agnieszka
  2. Hetmańczyk Daniel
  3. Kaczyńska Marianna
  4. Piekoszewska-Śmiłowska Joanna
  5. Rolka Bogusław
  6. Szarek Tomasz
  7. Zawada-Dybek Marta

Wydział VI Sądowy

  1. Fober-Bakowska Natasza
  2. Kuklis Andrzej
  3. Nowrot-Baińczyk Agnieszka
  4. Sołtysiak-Blachnik Anna
  5. Terlikowski Adam
  6. Urbańska Iwona
  7. Witkowski Andrzej
  8. Wójcik Marek
  9. Wójtowicz Jadwiga
  10. Woszczek Stanisław
  11. Zmysłowski Jacek

IX Samodzielny Dział ds. Informatyzacji i Analiz

  1. Janikowski Piotr

Prokuratura Rejonowa Będzin

  1. Bosak Daniel
  2. Czapla-Nowak Edyta
  3. Dwornik-Król Ewa
  4. Filipek Dominik
  5. Giewon Agnieszka
  6. Jankowska Monika
  7. Kajdański Marek
  8. Kolera Agnieszka
  9. Łojko Paulina
  10. Mirowska Iwona
  11. Paluch Katarzyna
  12. Patyk Adrian
  13. Sagan Joanna
  14. Trela-Baran Justyna
  15. Widera-Melka Iwona

Prokuratura Rejonowa Bytom

  1. Augustyniak Łukasz
  2. Bagrowska Natalia
  3. Balsam Robert
  4. Bubała Sylwia
  5. Bulanda Jakub
  6. Cop Waldemar
  7. Dzieża Edyta
  8. Furdzik Marek
  9. Gamrat Agnieszka
  10. Gąsior Damian
  11. Kamińska-Synowiec Karina
  12. Konicz Sabina
  13. Kuderemska-Urgacz Aleksandra
  14. Kulawik Agata
  15. Kurzępa Tomasz
  16. Majewski Ryszard
  17. Paprotna Konstancja
  18. Rosprzak-Daraż Iwona
  19. Wysocka Izabela

Prokuratura Rejonowa Chorzów

  1. Culic-Lelek Karolina
  2. Golik Cezary
  3. Jeziorowski Mariusz
  4. Kępa Józef
  5. Kilian Bartosz
  6. Kocjan Aleksandra
  7. Kozioł-Olechnowicz Katarzyna
  8. Kramorz Sebastian
  9. Latos-Pawełczyk Aleksandra
  10. Lendo Dariusz
  11. Małecka-Kowalczyk Katarzyna
  12. Mazur Paweł
  13. Misiak Marzanna
  14. Mstowska Katarzyna
  15. Musialik Katarzyna
  16. Nowak Jolanta
  17. Sikora Andrzej
  18. Suliga Maciej
  19. Uliasz Sławomir
  20. Wajnoch-Kaczyca Wioletta
  21. Włosik-Jachym Anna
  22. Ziegler-Czempa Elwira

Prokuratura Rejonowa Dąbrowa Górnicza

  1. Bronowska-Garncarz Agata
  2. Giel Łukasz
  3. Guguła Joanna
  4. Korusiewicz Wioletta
  5. Kowalska-Mościńska Olga
  6. Kurpiś Czesław
  7. Maciaszek Łukasz
  8. Marczewska Anita
  9. Młodziński Tomasz
  10. Nowak Anna
  11. Olesik Krzysztof
  12. Pietraszek-Rybak Katarzyna
  13. Stachura Arkadiusz
  14. Stochel Grzegorz
  15. Szczygieł Edyta
  16. Ściubidło-Ślusarczyk Tatiana
  17. Terlecka Sylwia
  18. Trela Luiza
  19. Wójcik Jarosław

Prokuratura Rejonowa Jaworzno

  1. Bigaj Agata
  2. Brożek Zbigniew
  3. Celarek Marcin
  4. Harmatys-Dudek Katarzyna
  5. Mistarz Renata
  6. Moryc Jan
  7. Nowicki Jacek
  8. Słoma-Małachowski Przemysław
  9. Stach-Mizdra Małgorzata

Prokuratura Rejonowa Katowice-Południe

  1. Barnaś Sławomir
  2. Cysewski Witold
  3. Grzeszczyk Karolina
  4. Kądziela Piotr
  5. Kowasz Monika
  6. Kozicki Piotr
  7. Krawczyk-Adamus Ewa
  8. Kurpanik Mateusz
  9. Lisowski Konrad
  10. Maciołek Iwona
  11. Majewska-Gaworek Jolanta
  12. Pyzik Krzysztof
  13. Rusiński Maciej
  14. Stasik Jarosław
  15. Szczepanek-Siejka Bogusława
  16. Tałaj Piotr
  17. Zapłata Iwona
  18. Zielińska Mariola

Prokuratura Rejonowa Katowice-Północ

  1. Ciepły Izabela
  2. Dąbek Ewelina
  3. Imieło Miłosz
  4. Jagoda Jakub
  5. Jakubowska Małgorzata
  6. Kluczewska Katarzyna
  7. Korbela Sławomir
  8. Makowski Maciej
  9. Mikusek Bogusław
  10. Musiorska Anna
  11. Olszewski Adam
  12. Płaszczyca Justyna
  13. Skalski Jarosław
  14. Tokarska Magdalena
  15. Trojanowska Dominika
  16. Węgrzyk Marcin
  17. Zarzeczna Danuta

Prokuratura Rejonowa Katowice-Wschód

  1. Bystrzycki Miłosz
  2. Grabia Anna
  3. Kępa Jacek
  4. Kwatera Agnieszka
  5. Łukasik Anna
  6. Mączka-Smelcerz Magdalena
  7. Minorczyk Joanna
  8. Pandel Jacek
  9. Rajwa-Haberka Anita
  10. Skowroński Jakub
  11. Szczygieł Paweł
  12. Świercz-Dydak Ewa
  13. Wójtowicz Beata
  14. Zięba-Stychno Hanna

Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód

  1. Banasińska Mariola
  2. Czechak Barbara
  3. Dobosz Danuta
  4. Korzeniowski Sebastian
  5. Okrój-Ozdarska Ewelina
  6. Paciorek Aneta
  7. Rozmiłowska Joanna
  8. Seidel-Nowak Sylwia
  9. Woszczyna Paweł
  10. Wrzecionko Klaudia

Prokuratura Rejonowa Mikołów

  1. Długosz Jacek
  2. Domino Aleksandra
  3. Lefler Adam
  4. Ocieczek Anna
  5. Piątek-Mamcarczyk Małgorzata
  6. Rygiel Tomasz
  7. Widera Anna
  8. Zaręba Maria
  9. Zawadzka Renata

Prokuratura Rejonowa Mysłowice

  1. Berus Mateusz
  2. Bosak Daniel
  3. Dzieża Urszula
  4. Gącik Dorota
  5. Gębska-Struska Jolanta
  6. Hassa Tomasz
  7. Kaczmarczyk-Suchan Małgorzata
  8. Majewski Ryszard
  9. Mitana Agnieszka
  10. Niesyt Anna
  11. Sikora-Wojciechowska Justyna
  12. Siwoń Adam

Prokuratura Rejonowa Pszczyna

  1. Badan Daniel
  2. Bucko Piotr
  3. Gazda-Żuk Dorota
  4. Grzesik Tomasz
  5. Ignatowski Wiesław
  6. Janik Anna
  7. Kuc Marta
  8. Noras-Cema Urszula
  9. Olechnowicz Artur
  10. Pakuła Michał
  11. Synowiec Leonard
  12. Zacharyasz Krzysztof

Prokuratura Rejonowa Siemianowice Śląskie

  1. Bryla Katarzyna
  2. Cedzyńska Beata
  3. Domańska Alicja
  4. Garncarz Jakub
  5. Maślankiewicz Paweł
  6. Ślusarczyk Jakub

Prokuratura Rejonowa Sosnowiec Południe

  1. Barańska-Żak Dagmara
  2. Chabrzyńska Katarzyna
  3. Ciepły Izabela
  4. Dubik Michał
  5. Gajos Joanna
  6. Hofman Jarosław
  7. Kabała Damian
  8. Kijonka Michał
  9. Ples-Juszczak Katarzyna
  10. Poczęta Mariola
  11. Podlejski Tadeusz
  12. Seweryn Jakub
  13. Stolpa Marcin
  14. Śliwińska Joanna
  15. Ziobro Magdalena

Prokuratura Rejonowa Sosnowiec Północ

  1. Anielski Bartosz
  2. Bińkowska Marta
  3. Chrobot-Broniszewska Ewelina
  4. Czarnecki Michał
  5. Długosz Tomasz
  6. Furmańczyk Barbara
  7. Gębarska Aneta
  8. Goc Monika
  9. Hajduga-Borek Karolina
  10. Jakubas-Kuder Hanna
  11. Łukasik Michał
  12. Orzeł Jacek
  13. Pawlik Zbigniew
  14. Popluc Dominika
  15. Starzak Paula
  16. Szotowska-Siwek Joanna
  17. Terlecka Katarzyna

Prokuratura Rejonowa Tychy

  1. Chochorowski Grzegorz
  2. Dubas Magdalena
  3. Gawęcka-Tutaj Alicja
  4. Gojny Agata
  5. Kowal Anita
  6. Lasek Małgorzata
  7. Latos Maciej
  8. Marcinkiewicz Paweł
  9. Paszek Maria
  10. Podoba Bartosz
  11. Rosik-Kaczmarczyk Sylwia
  12. Rybak-Niwińska Urszula
  13. Stacha Krystyna
  14. Stalmach Monika
  15. Stopa Konrad
  16. Świerkot Agnieszka
  17. Wątrobska Magdalena
  18. Szulik Dawid
  19. Złotnik Natalia

Delegowani do Prokuratury Regionalnej i innych jednostek

  1. Cockiewicz Małgorzata
  2. Filipowicz Magdalena
  3. Furczyk Katarzyna
  4. Jamrozy Zbigniew
  5. Jarczyk Barbara
  6. Kremiec Agnieszka
  7. Królczyk Daniel
  8. Łapińska Lidia
  9. Machałowski Grzegorz
  10. Mamcarczyk Łukasz
  11. Matuszewska Magdalena
  12. Mizeracka Elżbieta
  13. Skorek Sergiusz
  14. Śliwiak Patrycja
  15. Stachurska-Klusa Anna
  16. Tałaj Jolanta
  17. Wichary Agnieszka
  18. Woźniak-Tuszyńska Beata
  19. Żołna Katarzyna
Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Tomasz Twardawa
Informację udostępnił: Tomasz Twardawa
Data wytworzenia informacji: 2020-04-14
Data udostępnienia informacji: 2021-06-23
Liczba odsłon: 16 568

Jesteś na archiwalnej stronie pk.gov.pl.
Nowa strona znajduje się pod adresem www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa.
Czas do zmiany strony: 1:00 min.
Anuluj