w sprawie II etapu konkursu na cztery wolne stanowiska asystenta prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Kielcach, Prokuraturze Rejonowej Kielce-Zachód w Kielcach, Prokuraturze Rejonowej w Starachowicach oraz Prokuraturze Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim

KOMUNIKAT

w sprawie II etapu konkursu na cztery wolne stanowiska asystenta prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Kielcach, Prokuraturze Rejonowej Kielce-Zachód w Kielcach, Prokuraturze Rejonowej w Starachowicach oraz Prokuraturze Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Komisja kwalifikacyjna informuje, że II etap konkursu na stanowisko asystenta prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Kielcach oraz rejonowych jednostkach organizacyjnych prokuratur okręgu kieleckiego, odbędzie się w dniu 08 kwietnia 2019 roku o godz. 10.00 w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Kielcach przy  ul. Sandomierskiej 106 (sala konferencyjna III piętro).

Konkurs przeprowadzany jest w formie pisemnej i składa się z dwóch części:
1)    testu obejmującego 36 pytań jednokrotnego wyboru z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego oraz prawa konstytucyjnego wraz z zagadnieniami ustroju sądów i prokuratury,
2)    pracy pisemnej na jeden z dwóch tematów z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego, wybranego przez kandydata; praca pisemna może polegać na rozwiązaniu kazusu procesowego.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu (w porządku alfabetycznym):
1.    Chyla Anna
2.    Giemza Liwia
3.    Gołębiowska Judyta
4.    Małecka Aneta
5.    Mendak Sylwia
6.    Milczarczyk Anna
7.    Ożóg Dawid
8.    Pasternak Ewa
9.    Piasecka-Boroń Monika
10.    Rakowska Urszula
11.    Siwek-Krzyżanowska Anna
12.    Szmit Patrycja
13.    Szulwic Paulina
14.    Wójcicka-Rola Marta
15.    Żelazko Rafał

 

 

 

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Michał Siemaszko
Informację udostępnił: Michał Siemaszko
Data wytworzenia informacji: 2019-03-25
Data udostępnienia informacji: 2019-03-25
Liczba odsłon: 466