add_filter('xmlrpc_enabled', '__return_false'); Wyniki II etapu konkursu dla kandydatów na staż urzędniczy w Prokuraturze Okręgowej w Tarnowie – Prokuratura Krajowa
wtorek, 14 lipca 2020

Wyniki II etapu konkursu dla kandydatów na staż urzędniczy w Prokuraturze Okręgowej w Tarnowie

W dniu 14 lipca 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji powołanej do przeprowadzenia konkursu dla kandydatów na staż urzędniczy w Prokuraturze Okręgowej w Tarnowie (II etap konkursu).

Komisja ustaliła, że do III etapu konkursu zostanie zakwalifikowane 10 osób – kandydatów, którzy uzyskali najwyższe oceny z pisemnych pracy wymaganych na etapie II konkursu.

W wyniku przeprowadzonej kwalifikacji Komisja – po podliczeniu głosów – stwierdziła, że do III etapu konkursu zakwalifikowali się następujący kandydaci:

1.     Angelika Barnaś

2.     Jakub Garbowski

3.     Małgorzata Gibała

4.     Krystyna Grzybek

5.     Martyna Moryl

6.     Anna Nicpoń

7.     Łukasz Skrzyński

8.     Dominika Sobarnia

9.     Kinga Trojanowska

10.  Aleksander Turlej

 

Uczestnicy III etapu konkursu proszeni są  o zgłoszenie się w dniu 22 lipca 2020 roku w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Tarnowie, ul. Dąbrowskiego 27, godz. 9.00 w celu przeprowadzenia praktycznej części konkursu połączonej z rozmową kwalifikacyjną  (III etap). Wszyscy uczestnicy konkursu zobowiązani są używać w trakcie jego trwania środków ochrony osobistej takich jak maski ochronne lub przyłbice oraz korzystania z własnych środków piszących.

Wyniki III etapu konkursu podane będą do wiadomości poprzez wywieszenie w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Tarnowie i umieszczenie w BIP i na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej.

Tarnów, dnia 14 lipca 2020 roku

Przewodniczący Komisji

prok. Krzysztof Sokorski

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Maria Garbowska
Informację udostępnił: Maria Garbowska
Data wytworzenia informacji: 2020-07-14
Data udostępnienia informacji: 2020-07-14
Liczba odsłon: 1 072

Jesteś na archiwalnej stronie pk.gov.pl.
Nowa strona znajduje się pod adresem www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa.
Czas do zmiany strony: 1:00 min.
Anuluj