Oświadczenia majątkowe prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim oraz podległych prokuratur rejonowych za rok 2018 w kolejności alfabetycznej

  1. Anioł Jarosław: pobierz (plik PDF, 524kb)
  2. Bętkowski Jakub: pobierz (plik PDF, 450kb)
  3. Błaszczyk Witold: pobierz (plik PDF, 550kb)
  4. Bocianowski Jacek: pobierz (plik PDF, 512kb)
  5. Bugajska – Sójka Marta: pobierz (plik PDF, 547kb)
  6. Bzowska Dorota: pobierz (plik PDF, 555kb)
  7. Cegiełka Piotr: pobierz (plik PDF, 420kb)
  8. Ciupa Jacek: pobierz (plik PDF, 505kb)
  9. Czołnowska – Musioł Magdalena: pobierz (plik PDF, 301kb)
  10. Dąbrowski Witold: pobierz (plik PDF, 496kb)
  11. Dębowski Michał: pobierz (plik PDF, 459kb)
  12. Domaradzki Marcin: pobierz (plik PDF, 511kb)
  13. Gębicka Olga: pobierz (plik PDF, 506kb)
  14. Gębicz Paweł: pobierz (plik PDF, 523kb)
  15. Ginter Paweł: pobierz (plik PDF, 1203kb)
  16. Góralska Beata: pobierz (plik PDF, 610kb)
  17. Grochulski Piotr: pobierz (plik PDF, 569kb)
  18. Gusta Włodzimierz: pobierz (plik PDF, 1566kb)
  19. Jagielińska – Piwowarska Jolanta: pobierz (plik PDF, 459kb)
  20. Janiczek Ilona: pobierz (plik PDF, 532kb)
  21. Jarząbkowska Katarzyna: pobierz (plik PDF, 608kb)
  22. Jóźwik Anna: pobierz (plik PDF, 562kb)
  23. Karwacka – Barylska Małgorzata: pobierz (plik PDF, 1361kb)
  24. Kierski Sławomir: pobierz (plik PDF, 508kb)
  25. Kopera – Drużdż Agnieszka: pobierz (plik PDF, 507kb)
  26. Korecka – Rożej Katarzyna: pobierz (plik PDF, 517kb)
  27. Kosińska Izabela: pobierz (plik PDF, 547kb)
  28. Kudlik Anna: pobierz (plik PDF, 430kb)
  29. Kujawski Jacek: pobierz (plik PDF, 508kb)
  30. Kuźnicka Agnieszka: pobierz (plik PDF, 369kb)
  31. Kwiecinska – Tamioła Justyna: pobierz (plik PDF, 553kb)
  32. Majda Kamil: pobierz (plik PDF, 573kb)
  33. Majda Katarzyna: pobierz (plik PDF, 581kb)
  34. Mamrot Sławomir: pobierz (plik PDF, 519kb)
  35. Matusiak Rafał: pobierz (plik PDF, 514kb)
  36. Misiak Wojciech: pobierz (plik PDF, 550kb)
  37. Mosur Anna: pobierz (plik PDF, 525kb)
  38. Mrówczyńska Dorota: pobierz (plik PDF, 568kb)
  39. Nowakowski Lucjan: pobierz (plik PDF, 466kb)
  40. Olejniczak Marta: pobierz (plik PDF, 367kb)
  41. Parada – Schmidt Joanna: pobierz (plik PDF, 397kb)
  42. Pasik Waldemar: pobierz (plik PDF, 498kb)
  43. Piekacz Artur: pobierz (plik PDF, 462kb)
  44. Polak Marcin: pobierz (plik PDF, 506kb)
  45. Posak Katarzyna: pobierz (plik PDF, 516kb)
  46. Retyk Tomasz: pobierz (plik PDF, 523kb)
  47. Rorat Monika: pobierz (plik PDF, 560kb)
  48. Rusek Aneta: pobierz (plik PDF, 538kb)
  49. Rusin Katarzyna: pobierz (plik PDF, 532kb)
  50. Sieroń Leszek: pobierz (plik PDF, 512kb)
  51. Skwaczyński Hubert: pobierz (plik PDF, 1210kb)
  52. Staszczyk Gerard: pobierz (plik PDF, 495kb)
  53. Szczepańska – Sewerynek Urszula: pobierz (plik PDF, 596kb)
  54. Szelka – Stajkowska Katarzyna: pobierz (plik PDF, 529kb)
  55. Szymański Waldemar: pobierz (plik PDF, 584kb)
  56. Tomczyk Katarzyna: pobierz (plik PDF, 483kb)
  57. Urbańska Izabela: pobierz (plik PDF, 436kb)
  58. Urbańska Izabela 2: pobierz (plik PDF, 811kb)
  59. Waśkiewicz Piotr: pobierz (plik PDF, 1321kb)
  60. Wiaderek Włodzimierz: pobierz (plik PDF, 1031kb)
  61. Wiernicki Krzysztof: pobierz (plik PDF, 506kb)
  62. Wiśniewska Urszula: pobierz (plik PDF, 565kb)
  63. Wizner Robert: pobierz (plik PDF, 593kb)
  64. Wojciechowska Beata: pobierz (plik PDF, 491kb)
  65. Wróbel Mirosław: pobierz (plik PDF, 413kb)
  66. Wysłocki Marek: pobierz (plik PDF, 444kb)
  67. Zaborowska Joanna: pobierz (plik PDF, 504kb)
  68. Zacharewicz Joanna: pobierz (plik PDF, 522kb)
  69. Zalewska Beata: pobierz (plik PDF, 561kb)
  70. Zarzycki Adam: pobierz (plik PDF, 538kb)
  71. Zawadzki Cezary: pobierz (plik PDF, 569kb)
Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Piotr Szymański
Informację udostępnił: Piotr Szymański
Data wytworzenia informacji: 2019-06-27
Data udostępnienia informacji: 2019-07-15
Liczba odsłon: 421