środa, 11 marca 2020

Komunikat w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Informacja

Uprzejmie informujemy Państwa, że w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), w trosce o zdrowie pracowników i interesantów, począwszy od 11 marca 2020 r. – do odwołania, wszystkie strony postępowań, świadkowie i interesanci Prokuratury Okręgowej w Zamościu są proszeni o monitorowanie stanu swojego zdrowia i w przypadku pojawienia się objawów charakterystycznych dla w/w wirusa zaniechanie stawiennictwa w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Zamościu oraz informowanie właściwych sekretariatów bądź prokuratorów o przyczynach nieobecności telefonicznie, drogą mailową lub faksem.

W przypadku braku konieczności osobistego stawiennictwa w Prokuraturze, uprzejmie prosimy aby w celu uzyskania niezbędnych informacji korzystać z innych dostępnych rozwiązań (np. kontakt telefoniczny, e-mailowy, itp.) oraz zaniechanie wizyty w siedzibie prokuratury.

Informujemy ponadto, że każdy interesant wchodzący na teren Prokuratury Okręgowej w Zamościu będzie musiał poddać się zmierzeniu temperatury ciała oraz udzielić odpowiedzi na pytania w ramach podstawowego wywiadu profilaktycznego.

Dyrektor

Finansowo-Administracyjny

Prokuratury Okręgowej w Zamościu

Paweł Dec
Zastępca

Prokuratora Okręgowego

Ewa Kuźnicka

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Piotr Sołoducha
Informację udostępnił: Piotr Sołoducha
Data wytworzenia informacji: 2020-03-11
Data udostępnienia informacji: 2020-03-11
Liczba odsłon: 687