W wyniku przeprowadzonego konkursu na staż urzędniczy na stanowisko specjalisty ds. zarządzania nieruchomościami w Biurze Administracyjno – Finansowym w Prokuraturze Krajowej został wybrany Pan Robert Ruciński.

 

W wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko eksperta ds. architektury aplikacji w Biurze Informatyzacji i Analiz Prokuratury Krajowej został wybrany

1/ Pan Tomasz Lemański.

 

W wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko eksperta ds. finansów, rachunkowości i podatków w Departamencie ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Prokuraturze Krajowej został wybrany:

1/Pan Marian Kiełczewski.

 

W wyniku przeprowadzonego konkursu na staż urzędniczy na stanowisko informatyka w Biurze Informatyzacji i Analiz Prokuratury Krajowej został wybrany:

1/ Pan Tomasz Górecki.

 

PK IX K 1111.1.2019

Nieprzeprowadzenie naboru

Nieprzeprowadzenie naboru na stanowisko: głównego specjalisty ds. aplikacji w Wydziale Rozwoju i Realizacji Projektów Biurze Informatyzacji i Analiz Prokuratury Krajowej.

Uzasadnienie:
Konkurs zakończył się bez wyboru kandydata.

 

W wyniku przeprowadzonego konkursu na staż urzędniczy na stanowisko inspektora w Biurze Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Prokuraturze Krajowej została wybrana Pani Anna Golińska.

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Administrator
Informację udostępnił: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2014-02-14
Data udostępnienia informacji: 2019-06-18
Liczba odsłon: 39 399