W wyniku przeprowadzonego konkursu na dwa stanowiska asystenta prokuratora w Wydziale Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej zakwalifikowane do zatrudnienia zostały kandydatki:

  1. Pani Karolina Kowalczyk-Orszagh – 38 punktów,
  2. Pani Kornelia Markiewicz – 38 punktów.

Jednocześnie komisja konkursowa, w oparciu o wyniki przeprowadzonego konkursu, utworzyła listę rezerwową, na której umieściła Panią Magdalenę Cieślewicz – 37 punktów.

 

PK IX K 1111.12.2019
W wyniku przeprowadzonego konkursu na dwa stanowiska eksperta ds. analizy kryminalnej w Prokuraturze Krajowej został wybrany Pan Przemysław Dziecielski.

 

W wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko eksperta ds. inwestycji i gospodarki nieruchomościami w Biurze Budżetu i Majątku Prokuratury w Prokuraturze Krajowej został wybrany Pan Marek Stanisz.

 

PK IX K 1111.16.2018

Nieprzeprowadzenie naboru

Nieprzeprowadzenie naboru na stanowisko: eksperta ds. cyberbezpieczeństwa w Biurze Informatyzacji i Analiz w Prokuraturze Krajowej.
Uzasadnienie:
Oferty, które wpłynęły w odpowiedzi na ww. ogłoszenie nie spełniły wymagań formalnych.

 

PK IX K 1111.15.2019

W wyniku przeprowadzonego konkursu na staż urzędniczy na stanowisko specjalisty ds. organizacyjnych w Sekretariacie Prokuratury Krajowej została wybrana Pani Katarzyna Zawada.

 

 

Pokaż rejestr zmian
Autor informacji: Administrator
Informację udostępnił: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2014-02-14
Data udostępnienia informacji: 2019-10-09
Liczba odsłon: 49 520